(a modificar al mòdul de reassegurances del client)
Pany ANTIPALANCA
Palanca de barres d'acer
2 voltes
Perfil: 25 x 3 mm.
Cilindres: DS-15 / DS-10
Entrades: 50/60 mm.
Acabats del front:
Llautó / Llautó cromat
Alumini Or / Alumini Plata
Esmaltat Or / Negre
Crom brillant / Crom mat
Acer inoxidable / Bronze
Escuts: 410-P/ 420-P/ 424-P/ 425-P/ 430-P
Tancador curt
Disponible amb cantells rodons
Referència: 3650740
Marca: EZCURRA
Referència: 3615411
Marca: CISA
Marca: EZCURRA
Ezcurra Pany de Seguretat DS-15/70 700B. Sistema Antipalanca Color Cromat Mate. Palanca d'acer i picaport reversible. Entrada 50 mm. Cilindre de seguretat ds1570 desc. Escut 410p.
Marca: LINCE
Ezcurra Pany de Seguretat 701B Color Cromat. Pany antipalanca. Palanca de barres d'acer 2 voltes.
Marca: LINCE
Marca: TESA
Pany de seguretat monopunt R100B de 4 bulons de tancament i picaport, cilindre T60 de 60mm, entrada de 50mm, escut E300L, acabat acer esmaltat.
Escorre Pany de Seguretat DS-15/70 700B. Sistema Antipalanca Color Cromat Mate. Palanca d'acer i picaport reversible. Entrada 50 mm. Cilindre de seguretat ds1570 desc. Escut 410p.