Broca HSS Mànec Cònic DIN/345 11.50mm BC111150
Impostos inclosos
Quantitat
Darreres unitats en inventari
  Polítiques de seguretat
(a modificar al mòdul de reassegurances del client)
  Política de lliurament
  Política de retorn
Descripció
Detalls del producte
043206
2 Articles
Nou
15 altres productes de la mateixa categoria:
Referència: 0495061
Marca: BLUEMASTER
Bluemaster Joc de 13 Broques HSS DR9313
(0)
Bluemaster Joc de 13 broques HSS BC2 de 2 a 8 mm cada 0,5 mm DIN338 BM. Broques de Cobalt. Acer ràpid HSS Qualitat M2. Norma DIN 338. Esmolat convencional. Angle de tall 118 º. Hèlix a 30 º. Metalls de fins a 70 Kg/mm²